Přeskočit na obsah stránky

Zábavné atrakce pro děti i dospělé


Elektrický býk profi


Atrakce elektrický býk profi je varianta provedení atrakce rodeo býka, která obsahuje dopadovou plochu v designu westernové ohrady. Elektrický býk profi je ideální varianta pro dokreslení atmosféry pravé westernové akce. Pronájem atrakce elektrický býk profi nabízíme jako jediní v ČR/SK.

Podívejte se také na další varianty elektrických býků (rodeo býků) k pronájmu. Námi pronajímaní električtí býci jsou nejsilnějšími na trhu. Nenabízíme žádné "odlehčené" verze, ale pouze profesionální zařízení. Váha elektrického býka profi je cca 200 kg, což zaručuje stabilitu elektrického býka a silné motory zvládnou jízdu i "sto-kilového" jezdce.

Na ovládacím pultu je umístěno velké automatické digitální počítadlo času star-stop, kde všichni přihlížející mohou shlédnout čas "udržení se" jezdce. Obtížnost jízdy lze nastavit několika automatickými režimy, které může obshluha pomalu zrychlovat. K dispozici je také manuální ovládání býka, kdy si jezdec může změřit síly s naší obsluhou, která se jej snaží setřást.


Technické podmínky:

  • prostor 6 x 6 m
  • přívod el. energie 230V po celou dobu provozu atrakce
  • příkon 4,5 kW (3 kW + 1,5 kW)
  • váha cca 200 kg