Přeskočit na obsah stránky

Skákací hrady

V naší nabídce naleznete nafukovací skákací hrady všech velikostí, tvarů a témat, jako např. skákací hrad hasiči, western, fotbal a další. Dětský skákací hrad je vhodný doplněk pro dětský den, dětské akce, family day, firemní akce, den otevřených dveří, dětské party, oslavy narozenin, sportovní a kulturní akce. Skákací hrad Vám rádi pronajmeme do Prahy, Brna, Ostravy, Zlína, Opavy, Plzně, Hradce Králové a dalších měst a obcí po celé ČR.

Jak funguje pronájem skákacího hradu?

Přijedeme s dostatečným předstihem před začátkem akce. Během půl hodinky náš pracovník hrad postaví, zajistí kotvami a lany, tak aby nemohla atrakce odlétnout. Následně použijeme naši dovezenou kabeláž k připojení se do elektrické sítě. Na objednaný čas je pak nafukovací skákací hrad připraven k provozu. Náš pracovník následně dohlíží na bezpečný chod a provoz atrakce.

Skákací hrad na míru.

Pro dlouhodobé pronájmy, roadshow a veletrhy, nabízíme možnost označení skákacího hradu logem firmy nebo produktu.

Vícero hradů v jednom termínu.

Potřebujete zajestit otvírací den pro několik poboček v jeden den? Ano, naše společnost Vám zajistí pronájem třeba 10-ti skákacích hradů v jeden termín.

Skákací hrad na klíč.

Pronájem skákacích hradů u nás je vždy na klíč. Náš personál se plně věnuje bezpečnosti a obsluze skákacího hradu. Vždy je pouštěn daný počet dětí, odpovídající velikosti atrakce.

Další skákací hrady k pronájmu:

Máme největší výběr skákacích hradů v ČR/SK. Můžeme vám pronajmout: Skákací hrad - Aladin, Skákací hrad - Fotbalový míč, Skákací hrad - Harry Potter, Skákací hrad - Hummer, Skákací hrad - Klaun, Skákací hrad - Klaun II, Skákací hrad - Kovboj, Skákací hrad - Kráva, Skákací hrad - Muchomůrka, Skákací hrad - Nakladač, Skákací hrad - Opičák, Skákací hrad - Parašutista - JEDINÝ V ČR, Skákací hrad - Perníková chaloupka, Skákací hrad - Peter Pan, Skákací hrad - Robot - JEDINÝ V ČR, Skákací hrad - Včelka Mája, Skákací hrad - Western, Skákací hrad - Závodník, Skákací hrad + skluzavka - Kouzelník, Skákací hrad - Hasiči, Skákací hrad - Popelářské auto

Věříme, že si z naší nabídky nafukovacích skákacích hradů vyberete přesně ten skákací hrad, který Vám bude vyhovovat. Zároveň se podívejte na další dětské atrakce, jako je nafukovací skluzavka, dětské aktivní centrum, sportovní atrakce a simulátory, které jsou vhodné pro děti.