Přeskočit na obsah stránky

Lidský stolní fotbal

Atrakce Lidský stolní fotbal je zvětšenou kopií stolního fotbálku, který znáte z restaurací. Zábavná atrakce lidský stolní fotbal je pro 12 hráčů, kteří jsou připevněni k pohyblivým rourám, které umožňují pohyb hráčům pouze do stran.

Výhodou atrakce lidský stolní fotbal je, že ji spolu můžou hrát dospělí i děti, ruzného věku a kondice. Pronájem lidského stolního fotbalu doporučujeme pro sportovní akce, teambuilding, ale také pro dětský den nebo firemní akce.

POZOR – pronajímáme pouze profesionální verzi lidského stolního fotbalu o rozměru 10x20m. Zmenšené podoby lidského stolního fotbalu o velikostech 12-13m x 6-8m jsou pouze levné kopie, které nenabízíme.

Lidský stolní fotbal k pronájmu v profesionální podobě, jsme jako první uvedli v ČR již v roce 2003 a k dispozici máme několik kusů.


Cena: 11 000 Kč + 21% DPH/4 hodiny provozu

Cena obsahuje: montáž, demontáž, obsluhu po celou dobu akce, pojištění ve výši 20 000 000 Kč proti případným úrazům a škodám

Technické podmínky:

  • prostor 10 x 20 x 2,2 m
  • přívod el. energie 230 V po celou dobu akce
  • příkon 3 kW (2 x 1,5 kW)

Pronájem lidského stolního fotbalu je možné doplnit i o další fotbalové atrakce nebo tématický set „Fotbal“.

Pronájem lidský stolní fotbal Praha, Brno, Olomouc. Pronájem maxi fotbal Ostrava, Hradec Králové, Pardubice, Plzeň, Zlín. Pronájem fotbalových a zábavných atrakcí.