Přeskočit na obsah stránky

Nafukovací skluzavka Hasičské auto


Nafukovací skluzavka hasičské auto, je jasnou volbou při výběru některé z nafukovacích skluzavek k pronájmu, pro všechny dobrovolné hasiče nebo akce, kde hasičské téma hraje jasný prim.

Nafukovací skluzavka hasičské auto upoutá pozornost dětí i dospělých a to díky povedenému designu, který věrně kopíruje hasičské auto. K pronájmu nafukovací skluzavky "hasičské auto", doporučujeme i další dětské atrakce aktivní centrum "hasiči" nebo skákací hrad "hasiči" .

Zajišťujeme pronájem nafukovacích skluzavek pro firemní akce, dětský den, family day, obecní slavnosti, roadshow, veletrhy a další doprovodné programy. Jako jediná firma v ČR a SR disponujeme nejširší nabídkou nafukovacích skluzavek pro děti.Pronájem zábavných atrakcí a party stanů pro akce.

Pronájem atrakcí, atrakce pro akce, zábavné atrakce, Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Hradec Králové, Zlín, Liberec, Pardubice, Plzeň, České Budějovice.


Základní cena pronájmu 4 hodiny provozu: 10 000 Kč + DPH 21%

Cena 6 hodin: 12 000 Kč + DPH 21%
Cena 8 hodin: 13 000 Kč + DPH 21%

Cena obsahuje: pronájem atrakce skluzavka hasičské auto, montáž, demontáž, obsluhu po celou dobu akce, pojištění ve výši 20 000 000 Kč proti případným úrazům a škodám

Cena nezahrnuje: dopravu ve výši 12 Kč/km, dle počtu a velikosti objednaných atrakcí (Olomouc - místo akce - Olomouc)

Technické podmínky:

  • prostor 11 x 5 x 7 m
  • přívod el. energie 230 V po celou dobu akce
  • příkon 3 kW (2 x 1,5 kW)
  • nutnost kotvení