Přeskočit na obsah stránky

Sportovní atrakce

Hledáte zpestření pro firemní akce, teambuilding nebo sportovní den? Sportovní atrakce patří mezi nejoblíbenější doplňky akcí všech příležitosti. Umožní návštěvníkům soutěžit a závodit mezi sebou a spolehlivě přilákají davy zvědavců. Podívejte se na pestrou nabídku sportovních a adrenalinových atrakcí – od lidského stolního fotbalu po překážkovou dráhu bootcamp. Sportovní atrakce Vám rádi pronajmeme do Prahy, Brna, Ostravy, Zlína, Opavy, Plzně, Hradce Králové a dalších měst a obcí po celé ČR.

Jak funguje pronájem sportovní atrakce?

S dostatečným časovým předstihem přijedeme před začátkem akce. Během půl hodinky-hodinky náši pracovníci sportovní atrakce postaví a zajistí kotvami a lany tak, aby nemohly atrakce odlétnout. Následně použijeme naši dovezenou kabeláž k připojení atrakcí do elektrické sítě. Na objednaný čas jsou pak sportovní atrakce připraveny k provozu. Naši pracovníci následně dohlíží na bezpečný chod a provoz atrakcí, fandí, nebo zapisují výsledky.

Sportovní atrakce na míru.

Pro posílení firemního ducha teambildingové akce, je možné nechat atrakce obrandovat.

Největší nabídka atrakcí v jednom termínu.

V naší nabídce naleznete na 70 sportovně-zábavných atrakcí. V těch nejfrekventovanějších termínech máme i na poslední chvíli stále co nabídnout.

Sportovní atrakce na klíč.

Pronájem sportovně-zábavných atrakcí je u nás vždy na klíč. Náš personál se plně věnuje bezpečnosti, obsluze, nebo Vám pomáhá s vyhodnocováním výsledků. Vždy vysvětlí jak atrakce funguje a jak jí je potřeba užívat.

Další sportovní atrakce k pronájmu:

Máme největší výběr sportovně-zábavných atrakcí v ČR/SK. Můžeme vám pronajmout: Fotbalové obří šipky, Wipe out Bungee aréna, Bungee trampolína 4v1, Překážková dráha BOOTCAMP, Překážková dráha WIPE OUT EXTREME RUN, Wipe out Obří fotbalové koule a mnoho dalšího.

Věříme, že si z naší nabídky sportovně-zábavných atrakcí vyberete přesně tu atrakci, která Vám bude vyhovovat.