Přeskočit na obsah stránky

Tématické sety

Novinkou pro letošní rok je ucelená nabídka designových atrakcí a aktivit, které byly zakomponovány do jednotlivých setů ,,Hokejový šampionát", Piráti“, „Fotbal“, „Western“ a „Oktoberfest“ a "Wipe Out".

Soutěžní disciplíny jsou vždy propojeny jednotnou myšlenkou daného programu a proto lze sety pronajmout pouze jako celek, nikoliv jen jednotlivé položky. Animátoři jsou v kostýmech, pro dotvoření atmosféry doporučujeme také moderátora včetně ozvučení se stylovou hudební kulisou.

Všechny uvedené typy programů lze využít jak pro firemní akce, family days nebo teambuildingy. Programy pak lze doplnit o další doprovodné aktivity (tématické soutěže, dětský koutek, facepainting...), podle zvoleného typu akce.

Samozřejmostí nabídky je také možnost stylového cateringu, upraveného podle tradičních oblíbených jídel (pirátská ryba, fotbalová klobása, mexický guláš, bavorský preclík apod.). Jako zázemí pro konzumaci poslouží široká nabídka party stanů včetně příslušenství (lavice, stoly, vyhřívání, osvětlení, podium...).

Uvedenými speciálními sety disponujeme jako jediní v ČR a SR.