Přeskočit na obsah stránky

Moto atrakce

Moto atrakce patří mezi největší divácká i návštěvnická lákadla, která na své akci můžete mít. Od luxusní terénní limuzíny Hummer po divoké buggy jsou moto atrakce skvělým vrcholem vaší firemní akce nebo roadshow.

Jaké moto atrakce vám můžeme doporučit?

  • Vozy značky Hummer. Jako jediní v ČR nabízíme nekompromisní vozidlo Hummer H1, které dodá vaší akci lesk a exkluzivitu. Kromě toho máme v nabídce také další vozidla Hummer H2 a H3.
  • Jezdící záchodky. Atrakce, kterou jste určitě ještě neviděli. Jezdící záchodky jsou velice originálním a vtipným zpestřením firemní roadshow. Závody na jezdících záchodcích vaši návštěvníci jen tak jinde nezažijí!
  • Buggy, minibike, motokáry, čtyřkolky další závodní atrakce. Nechte své hosty prohánět se po okruhu a závodit na našich pojízdných atrakcích!

Moto atrakce jsou magnetem na všech roadshow a venkovních firemních akcí. Třináct moto atrakcí z naší nabídky nejen vzbudí pozornost, ale spousta z nich umožní vašim hostům závodit a soutěžit mezi sebou.

Pokud si s výběrem nevíte rady, neváhejte nás kontaktovat. Doporučíme vám nejvhodnější atrakci a zajistíme vše potřebné. Vyzkoušejte naše moto atrakce!