Přeskočit na obsah stránky

Firemní večírky

Ruleta jako součást mobilního casína. Laserová střelnice, kladivo atrakce, mobilní hrací automaty, nebo rodeo býk. To jsou ideální doplňky zábavného programu Vašeho firemního večírku, nebo společenské akce.

Jaká je nabídka atrakcí na firemní večírky?

Z ucelené nabídky doporučujeme Mobilní casino, které se skládá se tří nejznámějších her, jako jsou ruleta, poker a black jack. Každá hra má svůj polstrovaný a zeleným plátnem potažený stůl, který obsluhují profesionální krupiéři.

Dále nabízíme největší výběr závodních simulátorů, kde si můžete vybrat jak z nabídky statických, tak i pohybových trenažerů. Jako třešničku pak přidáváme závodní simulátory s virtuální realitou.

Rodeo trenažer, respektive elektrický býk je určen na všechny odvážnější večírky. Naše společnost nabízí největší sortiment variací rodeo býka. V nabídce naleznete rodeo fotbal, rodeo hokej, surf simulátor, rodeo wurst, rodeo lahev, nebo nejnovější rodeo ruletu.

Pro menší zábavné doplnění vánočního večírku doporučujeme laserovou střelnici, simulátor lyžování, silové simulátory, nebo variace stolních her.

Kam si nás můžeme objednat?

S atrakcemi a zábavným programem za Vámi přijedeme kamkoliv v ČR/SR, nebo i do dalších sousedních zemí.