Přeskočit na obsah stránky

Party stan 10 x 15 m


Pronájem party stanů, pivních setů, podlahy party stanu a dalšího příslušenství pro Vaše firemní a kulturní akce. Pronájem party stanu je včetně montáže, demontáže a dopravy. Pronájem party stanů zajišťujeme po celé ČR.

Party stan 10 x 15 m je možné použít na oslavách, dětských dnech, klientských setkáních, nebo např. městských slavnostech. Kapacita party stanu je cca 100 – 150 osob.

Příslušenství party stanu k pronájmu: pivní sety, podlaha, koberec, osvětlení, vytápění, apod.

Kontaktujte nás pro podmínky dlouhodobého pronájmu party stanu.


Nabízíme pronájem party stanů různých velikostí pro potřeb Vašich firemních, sportovních a kulturních akcí. Pronajímáme klasické party stany se sedlovou střechou, exkluzivní party stany typu Pagoda nebo Hexagon. Spolu s pronájmem party stanů Vám zajistíme i pivní sety, podlaha do party stany, výzdobu, vytápění apod. Kontaktujte nás pro více informací k pronájmu party stanů.

Party stany v naší nabídce patří k nejstabilnějším na trhu a to díky zesílené konstrukci. Používáme party stany s profilem o rozměru 150 x 100 mm, oproti obvykle používanému rozměru 130 x 70 mm. Konstrukce je vyrobena ze speciálních profilů eloxované slitiny švédského hliníku a povrchově upravených ocelových spojek.

Stany jsou opatřeny bílými bočními stěnami (plné, dělené nebo s okny) nebo mohou být otevřeny ze všech stran. Opláštění je tvořeno PVC plachtovinou zn. SATTLER, gramáže 650 g/m2. Plachta je lakovaná, světlopropustná a vyznačuje se vysokou pevností, vodovzdornou úpravou, sníženou hořlavostí a odolností proti povětrnostním vlivům. V případě zájmu můžeme pro speciální projekty zajistit pronájem party stanů s opláštěním, které je kompletně potištěno v designu firmy nebo produktu. Samozřejmostí je možnost dalšího prodloužení party stanů, vždy o 5 metrovou délku (10 x 25 m, 10 x 30 m, 10 x 50 m atd.).

Nutnost kotvení ocelovými hřeby o délce 80 cm. Kotvení na asfaltové ploše pomocí hmoždínek, s následným zatmelením děr v asfaltu po ukončení pronájmu.


Základní cena za 1 denní pronájem 26 900 Kč + DPH 21%

Cena obsahuje: montáž, demontáž, kompletní opláštění, pojištění ve výši 20 000 000 Kč proti případným úrazům a škodám

Cena nezahrnuje: dopravu kalkulovanou individuálně, z Olomouce

Technické podmínky:

  • Šířka: 10 m
  • Délka: 15 m
  • Výška v okapu: 2,4 m
  • Celková výška stanu: 4,2 m
  • Barva stanu: bílá
  • Možnost používání: celoročně, do rychlosti větru 72 km/h
  • Nutnost kotvení