Přeskočit na obsah stránky

Party stan 10 x 40 mPronájem party stanů a mobilních skladovacích hal. Pronájem party stanů pro Vaše firemní a kulturní akce, svatby a veletrhy. Pronájem party stanů včetně pronájmu pivníchsetů, podlahy, vytápění paryt stanu a dalšího příslišenství. Pronájem party stanů zajišťujeme po celé ČR - Olomouc, Brno, Ostrava, Zlín, Hradec Králové, Pardubice, Jihlava, Praha, Plzeň, Liberec, České Budějovice.

Party stan 10 x 40 m je vhodný pro rozsáhlejší firemní akce, kulturní a hudební festivaly, sportovní akce a události. Kapacita party stanu je cca 350 – 400 osob. Pro náročné klienty nabízíme možnost propojení více party stanů dohromady, kdy může vzniknout unikátní prostor 20 x 50 m, 30 x 50 m, apod.

K pronájmu je také příslušenství party stanu: pivní sety (stoly a lavice), podlaha do party stanu, osvětlení, vytápění, apod.


Party stany v naší nabídce patří k nejstabilnějším na trhu a to díky zesílené konstrukci. Používáme party stany s profilem o rozměru 150 x 100 mm, oproti obvykle používanému rozměru 130 x 70 mm. Konstrukce je vyrobena ze speciálních profilů eloxované slitiny švédského hliníku a povrchově upravených ocelových spojek.

Stany jsou opatřeny bílými bočními stěnami (plné, dělené nebo s okny) nebo mohou být otevřeny ze všech stran. Opláštění je tvořeno PVC plachtovinou zn. SATTLER, gramáže 650 g/m2. Plachta je lakovaná, světlopropustná a vyznačuje se vysokou pevností, vodovzdornou úpravou, sníženou hořlavostí a odolností proti povětrnostním vlivům. V případě zájmu můžeme pro speciální projekty zajistit pronájem party stanů s opláštěním, které je kompletně potištěno v designu firmy nebo produktu. Samozřejmostí je možnost dalšího prodloužení party stanů, vždy o 5 metrovou délku (10 x 25 m, 10 x 30 m, 10 x 50 m atd.).

Nutnost kotvení ocelovými hřeby o délce 80 cm. Kotvení na asfaltové ploše pomocí hmoždínek, s následným zatmelením děr v asfaltu po ukončení pronájmu.


Základní cena za 1 denní pronájem 59 900 Kč + DPH 21%

Cena obsahuje: montáž, demontáž, kompletní opláštění, pojištění ve výši 20 000 000 Kč proti případným úrazům a škodám

Cena nezahrnuje: dopravu kalkulovanou individuálně, z Olomouce

Technické podmínky:

  • Šířka: 10 m
  • Délka: 40 m
  • Výška v okapu: 2,4 m
  • Celková výška stanu: 4,2 m
  • Barva stanu: bílá
  • Možnost používání: celoročně, do rychlosti větru 72 km/h
  • Nutnost kotvení