Přeskočit na obsah stránky

Racing simulátor


Racing simulátor nebo také racing cockpit je zmenšenina simulátoru formule 1. Pro jezdce racing simulátoru jsou připraveny hry ze světa F1, rally, DTM, apod. Jako jediní v ČR nabízíme 3 kusy racing simulátorů, které jsou vzájemně propojeny a jezdci soutěží zároveň proti sobě.

Racing simulátor je určen všem, kteří si z prostorových možností nemohou dovolit klasický simulátor F1 Ferrari v životní velikosti. Kokpit racing simulátoru je velikosti 2x1m a poskytuje řidiči plný komfort včetně stavitelného sedadla, volantu a pedálů, takže je vhodný pro děti i dospělé. Díky své váze je možné jej umístit kamkoliv nejen do exteriéru, ale i do interiéru a ani schody nejsou limitujícím faktorem. V nabídce je jakýkoliv z okruhů Grand Prix F1 a na vyžádání je možné zajistit i další typy her jako jsou DTM závody, truck série, apod. Racing simulátory lze také obrandovat logy firmy nebo produktu.


Základní cena pronájmu 4 hodiny provozu: 10 000 Kč + DPH 21%

Cena 6 hodin: 12 000 Kč + DPH 21%
Cena 8 hodin: 13 000 Kč + DPH 21%

Cena obsahuje: pronájem atrakce racing simulátoru, montáž, demontáž, obsluhu po celou dobu akce, pojištění ve výši 20 000 000 Kč proti případným úrazům a škodám

Cena nezahrnuje: dopravu ve výši 12 Kč/km, dle počtu a velikosti objednaných atrakcí (Olomouc - místo akce - Olomouc)

Technické podmínky:

  • 2 x 3 m (pro každý kokpit)
  • přívod el. energie 230V po celou dobu provozu atrakce
  • příkon 1 kW