Přeskočit na obsah stránky

Set "Eko Day - Den Země"


Ať už jste firma nebo město, přidejte se s námi na vlnu pozitivních hodnot a pomáhejte dobré věci. Program “EKO DAY” je koncipován jako edukativně-zábavný den, kde si návštěvníci připomínají nebo se učí, jak se správně chovat k přírodě.

Aktivity jsou určeny pro všechny věkové skupiny.

Eko day jako součást oslav dnů Země vám rádi zajistíme po celé ČR a SR.


Základní cena pronájmu 4 hodiny provozu: 75 000 Kč + DPH 21%

Cena 6 hodin: 90 000 Kč + DPH 21%
Cena 8 hodin: 97 500 Kč + DPH 21%

Cena obsahuje: pronájem atrakcí,montáž, demontáž, obsluhu po celou dobu akce, pojištění ve výši 20 000 000 Kč proti případným úrazům a škodám

Tematický set 'Eko Day - Den Země' obsahuje 5 atrakcí, simulátorů a aktivit:

Třídící soutěž:

Jedná se o zábavnou aktivitu pro školy, skupiny dětí nebo rodiče s dětmi. Formou hry se všichni účastníci učí, jak správně třídit odpad. Díky nadměrným molitanovým ”odpadkům” si soutěžící i diváci užijí spoustu zábavy.

Ekologické riskuj:

Moderátorem uváděná zábavná show a soutěž televizního formátu. Ekologické, ale například i firemní otázky, které jsou reprodukovány směrem k divákům.

Skákací hrad popelářské auto:

V ČR jediný skákací hrad designovaný jako klasický oranžový popelářský vůz. Atrakce je pro nejmenší účastníky akce, které má na dohled vyškolená obsluha.

Skákání přes nafukovací kontejnery:

Nejoblíbenější a jedna z největších sportovnězábavných atrakcí na trhu, která je v barvách jednotlivých kontejnerů pro tříděný odpad. Tato aktivita zajisté přitáhne pozornost všech návštěvníků.

Jízda na divoké láhvi:

Spojení zábavy a tématu akce díky speciálně upravenému rodeo trenažeru do designu lahve v kontejneru na sklo. Atrakce je určena jak pro děti, tak pro dospělé.

Doplňkové služby:

MALOVÁNÍ NA OBLIČEJ: Jako doplnění akce může být součástí balíčku oblíbený facepainting.

DĚTSKÉ DÍLNIČKY: Set atrakcí a zábavy je možné doplnit o další aktivity, jako jsou dětské dílny.
Zde si děti mohou vyzkoušet kreativní tvorbu, jako např. sázení slunečnic do květináčků nebo výrobu větrníků a dalších výrobků z PET lahví.

EKOLOGICKÝ STÁNEK: Vaši akci je možné doplnit i o edukativní a informační ekologické stánky s dalšími soutěžemi.