Přeskočit na obsah stránky

Set "Hokejový šampionát"

Chcete si uspořádat své vlastní hokejové mistrovství? Pronajměte si set hokejový šampionát. Zasoutěžte si, zafanděte a vychutnejte si pocit vítězství díky atrakcím, které vám v tomto tématickém setu nabízíme. Zručnost si vyzkoušíte při střelbě na hokejovou branku, postřeh a rychlost si procvičíte na brankářském simulátoru. Exkluzivní adrenalinovou zábavu najdete u hokejového Wipe out Zametače, kdy zažijete pořádně záludné hákování. Naopak na hokejovém rodeu se budete cítit jako poskakující puk. Nakonec si můžete dát zápas v týmech na mobilním nafukovacím hřišti nebo jen ve dvou na zmenšené stolní podobě - stolním hokeji. U toho všeho vám navíc budou asistovat naši animátoři v hokejových dresech.

Základní cena pronájmu 4 hodiny provozu: 69 000 Kč + DPH 21%

Cena 6 hodin: 82 800 Kč + DPH 21%
Cena 8 hodin: 89 700 Kč + DPH 21%

Cena obsahuje: pronájem atrakcí z hokejevého setu, montáž, demontáž, obsluhu po celou dobu akce, pojištění ve výši 20 000 000 Kč proti případným úrazům a škodám

Tématický set 'Hokejový šampionát' obsahuje 6 atrakcí a aktivit:

Hokej - lovec světla:

Otestujte svou rychlost a postřeh s lovcem světla v podobě hokejového brankáře.

Hokejová branka:

Úkolem soutěžících je přesně zamířit a střelit branku do jednoho z vyhrazených otvorů.

Hokejové hřiště:

Nafukovací hokejové hřiště o rozloze 10x20 m je ideální plochou na uspořádání turnaje v pozemním hokeji.

Hokejový Wipe Out Zametač:

Dokola otáčející se rameno v podobě hokejky, před kterým je třeba vyskočit a následně dopadnout zpět na stupínek.

Stolní hokej:

Profesionální podoba stolního hokeje pro nervy drásající hokejová utkání.

Hokejové rodeo:

Zažijte neskutečnou jízdu a udržte se na poskakujícím puku co nejdéle.

Doplňkové služby:

SOUTĚŽE A FACEPAINTING: Soutěže jsou v duchu hokejových her - slalom s hokejkou, střelba na branku, apod. Pro děti je navíc připraven dětský koutek a facepainting.

CATERING: V případě zájmu je možné zajistit stylový catering.