Přeskočit na obsah stránky

Set "Wipe out"


Set atrakcí v duchu světově známé televizní show. Adrenalin, který je možné pocítit na vlastní kůži, nevšední zážitky a spousta legrace. AtrakceWipe Out v podobě proslulých obřích koulí, boxovací zdi nebo zametače vyprovokují všechny účastníky k soutěživosti. Set Wipe Out je vhodný k pronájmu na firemní akce, klientské dny i teambuildingy.


Základní cena pronájmu 4 hodiny provozu: 75 000 Kč + DPH 21%

Cena 6 hodin: 90 000 Kč + DPH 21%
Cena 8 hodin: 97 500 Kč + DPH 21%

Cena obsahuje: pronájem atrakcí Wipe Out, montáž, demontáž, obsluhu po celou dobu akce, pojištění ve výši 20 000 000 Kč proti případným úrazům a škodám

Tématický set 'Wipe out' obsahuje 6 aktivit a atrakcí:

Wipe Out Obří koule:

Úkolem soutěžících je proběhnout nebo přeskákat dráhu složenou z velkých nafukovacích míčů. Atrtakce je vhodná pro dospělé a děti starší 12 let.

Wipe Out Zametač:

Atrakce vyžadující mrštnost 6 soutěžících, kteří se snaží vyskočit před pohyblivým ramenem a dopadnout zpět na stupínek. Rychlost otáčení ramene se postupně zvyšuje, dokud na stupínku nezůstane poslední soutěžící.

Wipe Out Houpačka:

Účastník soutěže se musí dostat z jedné strany atrakce na druhou a to pouze za pomoci svých rukou, aniž by se nohama dotknul dráhy.

Wipe Out Boxovací zeď:

Protivníci jsou skryti za stěnou a vytvářejí pohon boxovacích tyčí tak, aby soutěžícímu co nejvíce ztížili průchod dráhou.

Žebřík siláků:

Nafukovací horolezecká stěna, po níž soutěžící šplhají za pomoci dřevěných tyčí. Test mrštnosti a houževnatosti.

Lidské kuželky:

Do koule je usazen soutěžící, jehož úkolem je srazit rotující koulí co největší počet nafukovacích kuželek.

Doplňkové služby:

Moderátor: na vaše přání zajistíme moderátora akce, který komentuje dění na atrakcích, povzbuzuje soutěžící k lepším výkonům a dohlíží na časový sled akce.

Catering: v případě zájmu je možné zajistit stylový catering.